علی کریمی: موهام ریخت از دست اینها، دیگه مغزم کار نمی‌کنه! – ورزشی یاب

نویسنده :نویسنده Ž
تاریخ:پنجشنبه 7 بهمن 1395-12:58 ب.ظ


ورزشی یاب:

ساعت۲۴-مدیرفنی خونه به خونه گفت: «موهام ریخت از دست اینها. دیگه مغزم کار نمی‌کنه. چرا اینطوری بازی می‌کنند… دیگه من نمی‌دونم هر کاری که خودت صلاح می‌دونی بکن.»

خونه‌به‌خونه هر کاری که می‌کند موفق نمی‌شود. علیرضا مرزبان که پیکان را بالا آورده بود آوردند اما موفق نشدند. او را اخراج کردند باز هم اوضاع درست نشد.

آنها این هفته هم با نتیجه دو بر صفر به پارس جنوبی باختند تا رویای صعود برای تیم‌ متمول شمال دور از دسترس‌تر شود. چند ستاره مثل محسن فروزان و حنیف عمران زاده هم آمدند و رفتند. علی کریمی حتی مهرداد میناوند رفیق و همبازی قدیمی را هم کنار گذاشت اما همچنان تیم روی نوار ناکامی است.

دیروز علی کریمی به سبک و سیاق همیشگی کنار حسن‌زاده مالک باشگاه در جایگاه کوچک استادیوم بازی را تماشا کرد و آخر بازی یکی از عصبانی‌ترین افراد حاضر در استادیوم بود. تا آنجا که یکی، دو باری موبایلش هم از دستش به زمین افتاد.

او سر آخر رو به مالک باشگاه کرد و با عصبانیت گفت: «موهام ریخت از دست اینها. دیگه مغزم کار نمی‌کنه. چرا اینطوری بازی می‌کنند… دیگه من نمی‌دونم هر کاری که خودت صلاح می‌دونی بکن.»

به گزارش خبرنگاری که ردیف پشت او در این جایگاه نشسته بود، بعد از استارت بازیکن پارس جنوبی در اواخر بازی باز هم صدای کریمی در می‌آید و حسابی از بازیکنانشان انتقاد می‌کند: «تعصب اینها از بازیکنان ما بیشتر است. من مطمئنم پول پنج تا بازیکن ما اندازه کل بودجه آنهاست. اونوقت ببین چطور زحمت می‌کشند و می‌دوند. همش می‌گن بدنساز می‌خوایم… چه بدنسازی؟»

تماشاگران شمالی بعد از بازی به تندی علیه بازیکنان‌شان شعار دادند و حسابی از خجالت آنها درآمدند. علی کریمی هم صبر کرد استادیوم خلوت شود و بعد جایگاه شیشه‌ای را ترک کرد تا با آنها روبه‌رو نشود.

به‌نظر می‌رسد مربیان موقت تیم هم توان اداره تیم متمول را ندارند و باز هم باید شاهد تغییرات دیگر در این تیم باشیم.

روزنامه گللینک منبع

+۰-۰


لینک منبع و پست :علی کریمی: موهام ریخت از دست اینها، دیگه مغزم کار نمی‌کنه! – ورزشی یاب
http://varzeshiyab.ir/%d8%b9%d9%84%db%8c-%da%a9%d8%b1%db%8c%d9%85%db%8c-%d9%85%d9%88%d9%87%d8%a7%d9%85-%d8%b1%db%8c%d8%ae%d8%aa-%d8%a7%d8%b2-%d8%af%d8%b3%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d9%86%d9%87%d8%a7%d8%8c-%d8%af%db%8c%da%af%d9%87/


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات